Porażka

W pierwszym ligowym meczu drużyna Radaru Łętowice uległa gościom z Tarnowa, Błękitnym 2:3 (2:2).

Mecz od początku do końca był bardzo wyrównany. Na prowadzenie wyszli nasi piłkarze za sprawą gola Dariusza Dudy, goście odpowiedzieli dosłownie chwilę później. Taki sam scenariusz miał miejsce kilka chwil potem, gdyż karnego na bramkę zamienił Maciej Rudoliphi. Jednak radość z gola trwała parę chwil, bo do remisu znów doprowadzili goście, strzelając gola "do szatni" w samej końcówce pierwszej połowy. Druga część spotkania to lekka przewaga naszych rywali, i co trzeba podkreślić, bardzo słaba postawa arbitrów spotkania, którzy pozostawili swoją pracą wiele do życzenia.

Niestety, gracze Radaru po tym spotkaniu spadają na 4. miejsce w ligowej tabeli i mają już 10 pkt. straty do prowadzącego lidera. Miejmy nadzieje, że za tydzień osiągniemy pozytywny rezultat.

Skład: Mateusz Kilian, Dawid Kuzdra, Dawid Zych, Jerzy Kuboń, Tomasz Jaśkiewicz(Tomasz Sikorski), Mateusz Moskal, Maciej Rudolphi(gol)(Robert Lech), Jakub Piechnik(Gerard Grabiec), Szymon Ogar (Marcin Armatys), Dominik Smoter, Dariusz Duda(gol).