Porażka w Łęgu Tarnowskim

Zawodnikom Radaru Łętowice nie udało się podtrzymać dobrej passy zwycięstw w meczach sparingowych. W trzecim już spotkaniu wyjazdowym padł wysoki wynik 7:3 (2:0) dla zespołu Łęgovi. Z powodu absencji kilku zawodników trenera naszej drużyny spotkało spore wyzwanie, będąc zmuszonym do wystawienia zawodników na murawę w eksperymentalnym ustawieniu. Wynik końcowy spotkania przybrał charakter kontrowersyjny ponieważ nie odgwizdano ewidentnych spalonych po których padły bramki dla drużyny z Łęgu Tarnowskiego oraz nie została zaliczona prawidło zdobyta bramka dla Radaru. Warto nadmienić, że mecz odbył się bez sędziów liniowych zaś arbitrem "głównym" spotkania była osoba ze sztabu Łęgovi-w tym wypadku wynik nie powinien dziwić. Praz kolejny nie zawiódł nasz napastnik, mimo wybitnie złej murawy oraz niesprzyjającemu sędziowaniu zdołał pokonać bramkarza gospodarzy aż 3-krotnie między innymi dzięki dobrej postawie całej drużyny grającej w niecodziennym ustawieniu.
Kolejny sparing już w najbliższy weekend z Koszycami Wielkimi, zapraszamy kibiców i sympatyków drużyny.

Radar Łętowice - Łęgovia Łęg Tarnowski 3:7 (0:2)

Skład :
Bramka : M.Kilian (M.Stylski 50')
Obrona : J.Piechnik, J. Kuboń, K.Jewulski, G.Grabiec
Pomoc : S.Ogar, M.Moskal, M.Rudolphi, P.Kułak